پخش ویدیو

اتوماسیون تخصصی طلا و جواهر هلو APEX

امیر 18 ساله که وقتش رو با طلا و جواهر می‌گذرونه. صبحش رو با تابیدن نور روی صفحه‌های طلا شروع می‌کنه و تا غروب که نور ماه می‌تابه به الماس‌ها، مشغول کاره. حساسیت و سختی کار طلا و جواهر چیزی نبود که امیر از اول باهاش آشنا باشه. تو تمام این 18 سال پله‌پله رشد کرد و حالا جایی ایستاده که حداقل چند قدم از رقبای خودش جلوتره ...

سخت‌افزارهای کاربردی و قابل اتصال به نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهر فروشی

دستگاه بارکدخوان

با استفاده از بارکدخوان می‌توان در هنگام معرفی سکه‌ها و کالاهای زینتی بارکدهای روی را آنها در نرم‌افزار وارد و در هنگام ثبت فاکتور به‌راحتی از طریق اسکن بارکد، کالای مورد نظر را جست‌وجو کرد.

دستگاه چاپ بارکد

برای استفاده از این دستگاه باید روی همه کالاها، بارکد وجود داشته باشد. برای کالاهای بدون بارکد می‌توانید در نرم‌افزار هلو APEX بارکد طراحی کرده و توسط این دستگاه ، آنها را چاپ و استفاده کنید.

نمایشگر مشتری

برای اعتماد خریدار از صحت مبلغ پرداختی هنگام صدور فاکتور با استفاده از دستگاه نمایشگر مشتری (Customer Display) می‌توان تعداد و مبلغ کالا را به مشتری نمایش داد.

دستگاه کارتخوان بانکی

براي جلوگيري از بروز هر گونه خطا، این دستگاه با نرم‌افزار هلو APEX متصل شده است؛ به‌طوري كه نرم‌افزار پس از صدور فاكتور، مبلغ را به‌صورت اتوماتيك به دستگاه کارت‌خوان انتقال میدهد.

نرم‌افزار حسابداری

چرا به نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهرفروشی نیاز داریم؟

در طلا فروشی‌ها با توجه به ارزش بالای معاملات و محاسبات مختلفی که در آن وجود نیاز به سیستم‌های ویژه‌‌ای است که به تمام نیاز‌های آنها پاسخ دهد. طلافروشان در گذشته از روش‌ها و تکنیک‌های سنتی برای محاسباتی که در طلا فروشی وجود داشت استفاده می‌کردند که منجر به خطاهای انسانی و اشتباهات محاسباتی زیادی می‌شد و مدیریت دقیقی بر روی آن نداشتند. اما با گذر زمان و گسترش علوم حسابداری در اکثر حوزه‌ها، طلافروشان نیز ناگزیر به استفاده از نرم‌افزار حسابداری برای مدیریت و کنترل دارایی‌هایشان شدند.

پخش ویدیو

معرفی نرم‌افزار حسابداری طلا و جواهرفروشی هلو APEX

فقط برای صنف تو!

تو هر صنفی که باشی، هلو APEX نرم‌افزار تخصصی صنف تو رو داره و با خیال راحت می‌تونی مدیریت کسب‌وکارت رو بهش بسپاری.

چرا بهتر است از نرم‌افزار حسابداری صنف خودمان استفاده کنیم؟

برای دریافت مشاوره و انتخاب مناسب‌ترین نرم‌افزار هلو APEX، فرم زیر را پر کنید.