اتوماسیون اقتصادی سوپرمارکت هلو APEX

سارا نگاه متفاوتی به زندگی داره. همیشه می‌گه تا وقتی که مردم میان و برای رومزه‌شون از من خرید می‌کنن یعنی هنوز زندگی و امید هست. انقدر به کارش علاقه داره که همیشه می‌گه کسب‌وکار من، زندگی منه نیاز مشتری‌هاش رو به‌خوبی می‌شناسه و بیشتر از اینکه به چشم مشتری بهشون نگاه کنه، اونها رو بخشی از رشد و پیشرفت خودش می‌دونه. تو همه‌ی این 7 سال نرم‌افزار حسابداری سوپرمارکت هلو APEX پابه‌پای سارا به رشد کسب‌وکارش کمک کرده چالش‌های ذهنی سارا رو برطرف کرده و بهش فرصت داده تا بتونه وقت و تمرکز بیشتری برای پیشرفت کارش بذاره. سارا با هلو داره کسب‌وکارش رو زندگی می‌کنه و همیشه در درست‌ترین جای خودشه.

سخت‌افزارهای کاربردی و قابل اتصال به نرم‌افزار حسابداری سوپرمارکت

دستگاه بارکدخوان

با استفاده از بارکدخوان می‌توان در هنگام معرفی سکه‌ها و کالاهای زینتی بارکدهای روی را آنها در نرم‌افزار وارد و در هنگام ثبت فاکتور به‌راحتی از طریق اسکن بارکد، کالای مورد نظر را جست‌وجو کرد.

دستگاه چاپ بارکد

برای استفاده از این دستگاه باید روی همه کالاها، بارکد وجود داشته باشد. برای کالاهای بدون بارکد می‌توانید در نرم‌افزار هلو APEX بارکد طراحی کرده و توسط این دستگاه ، آنها را چاپ و استفاده کنید.

نمایشگر مشتری

برای اعتماد خریدار از صحت مبلغ پرداختی هنگام صدور فاکتور با استفاده از دستگاه نمایشگر مشتری (Customer Display) می‌توان تعداد و مبلغ کالا را به مشتری نمایش داد.

دستگاه کارتخوان بانکی

براي جلوگيري از بروز هر گونه خطا، این دستگاه با نرم‌افزار هلو APEX متصل شده است؛ به‌طوري كه نرم‌افزار پس از صدور فاكتور، مبلغ را به‌صورت اتوماتيك به دستگاه کارت‌خوان انتقال میدهد.

صندوق فروشگاهی

سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌توانند نرم‌افزار سوپرمارکت هلو را روی صندوق فروشگاهی نصب کنند و از طریق آن‌ همه امور مربوط به ثبت سفارش‌های مشتریان را به‌سرعت انجام دهند

ترازوی دیجیتال

نرم‌افزار سوپرمارکت هلو قابلیت اتصال به انواع ترازوهای دیجیتال را دارد که با این اتصال وزن کالاها از ترازو خوانده شده و به‌صورت اتوماتیک در فاکتور درج می‌شود.

نرم‌افزار حسابداری سوپرمارکت

بهترین نرم‌افزار حسابداری برای اداره‌ی سوپرمارکت

نرم‌افزار سوپرمارکت هلو APEX  برای صاحبان سوپرمارکت محبوبیت بالایی دارد و کمتر سوپرمارکتی وجود دارد که از این نرم‌افزار استفاده نکرده باشد. متأسفانه حسابداری به روش قدیم و بدون استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته خطاهای بسیار زیادی دارد و در بسیاری از مواقع آمارهای غلط به دست می‌آوریم. هلو APEX کمک می‌کند تا گام مهمی در مسیر حرفه‌ای شدن در حسابداری و مدیریت امور مالی برداشته شود.

معرفی نرم‌افزار حسابداری سوپرمارکت هلو APEX

پخش ویدیو

فقط برای صنف تو!

تو هر صنفی که باشی، هلو APEX نرم‌افزار تخصصی صنف تو رو داره و با خیال راحت می‌تونی مدیریت کسب‌وکارت رو بهش بسپاری.

چرا بهتر است از نرم‌افزار حسابداری صنف خودمان استفاده کنیم؟

برای دریافت مشاوره و انتخاب مناسب‌ترین نرم‌افزار هلو APEX، فرم زیر را پر کنید.