mountain
MOUNTAIN-MOBILE

یک میلیون همراه
آینده‌ی این مسیر با تو هموار می‌شود

حالا شما هم بخشی از این خانواده‌ی یک میلیون نفری گروه فناوری اطلاعات هلو هستید؛ خانواده‌ای که آینده را می‌سازد و هم‌راهِ شما برای آرزوهایتان قدم برمی‌دارد تا جایی بایستید که لایق شماست. ما از ابتدای این مسیر با شما همراهیم تا بهترین‌ها را خلق کنیم و ارزش‌هایی بسازیم برای زیستن؛ چرا که معتقدیم کار، زندگی است. در این صفحه شما می‌توانید راهنمای قدم به قدم نصب و فعال‌سازی نرم‌افزار هلو APEX را آموزش ببینید، با مجموعه وب‌سایت‌های گروه فناوری اطلاعات هلو آشنا شوید و مشارکت فعال داشته باشید و متناسب با صنف و کسب‌وکارتان از افزونه‌های هلو APEX استفاده کنید.

نصب نرم افزار هلو APEX

پخش ویدیو

فعال سازی و غیر فعال سازی نرم افزار هلو APEX

در صورتی که نسخه‌های نرم‌افزار هلو APEX را با قفل نرم‌افزاری (کارت SLM) خریداری کرده‌اید، داخل پک به‌جای قفل سخت‌افزاری، یک کارت حساب کاربری هوشمند دریافت می‌کنید. هر نسخه از نرم‌افزار، یک کارت حساب کاربری هوشمند دارد که شامل شماره سریال و کد امنیتی است و برای فعال‌سازی نرم‌افزار خریداری‎ شده شماره سریال و کد امنیتی روی کارت استفاده می‌شود. علاوه بر این، به صورت دوره ای کد رجیستری نیز دریافت می کنید که متفاوت از کد فعال‌سازی است.

پخش ویدیو

خدمات پشتیبانی؛ هم‌راه و هم‌قدم

021-23067

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا نیمه شب پنج‌شنبه: 8 صبح تا 8 شب جمعه و روزهای تعطیل: 9 صبح تا 7 شب

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی از طریق ثبت تیکت
وب‌سایت

شبکه دانش مالی

وب‌سایت تخصصی پرسش و پاسخ در حوزه مالی و حسابداری
وب‌سایت

تمدید پشتیبانی

امکان رفع نامحدود چالش‌های احتمالی و ارتباط همیشگی با کارشناسان خبره
وب‌سایت

یادگیری و آموزش

دوره‌های کاربردی هلوآکادمی

پخش ویدیو

اتصال رایگان هلو APEX به سامانه مودیان مالیاتی

سامانه مودیان مالیاتی یک سامانه تحت مدیریت سازمان امور مالیاتی کشور برای ارسال گزارش درآمد برای اشخاص حقیقی و حقوقی است که باید در صورت داشتن درآمدی از هر نوعی، در این سامانه ثبت نام کنند. به عبارت دیگر، اشخاصی که درآمدی از فروش کالا یا خدمات، اجاره ملک، بورس، فعالیت‌های اینترنتی و غیره دارند، می‌توانند در این سامانه ثبت نام و صورت حساب‌های خود را به صورت الکترونیکی به این سامانه ارسال کنند. نرم‌افزار هلو APEX قابلیت اتصال رایگان به این سامانه را با اختیار خودتان دارد. در واقع می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان به سامانه مودیان مالیاتی متصل شوید و صورت حساب‌های الکترونیکی خود را ارسال کنید.

از جوایز و تخفیف‌ها بهره‌مند شوید

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به گروه فناوری اطلاعات هلو است

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. می‌توانید از افزونه‌های کاربردی و نقشه‌ی نمایندگی‌ها نیز برای پیشبرد کسب و کارتان استفاده کنید.

افزونه‌های کاربردی هلواستور

دسترسی به نمایندگی‌ها